Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Канальний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВК

Канальний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВК
Канальний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВК
 • ВЕНТС ВК...У з електронним модулем температури та швидкості.
 • Кронштейн для зручного монтажу (входить до комплекту поставки).
 • ПВК тримач.
 • ВК…Р обладнаний шнуром живлення.

Канальні відцентрові вентилятори в пластмасовому корпусі продуктивністю до 1700 м3/год. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції.

Відобразити як::

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (11)

Серія вентилятора   Діаметр повітропроводу, мм   Опції
ВЕНТС ВК
C - двигун підвищеної потужності;
  100; 125; 150*; 200; 250; 315   Б – двигун зниженої потужності;
У –
регулятор швидкості з електронним термостатом та вбудованим у канал датчиком температури, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за температурою.
Ун –
регулятор швидкості з електронним термостатом та зовнішнім датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за температурою.
У1 –
регулятор швидкості з електронним термостатом та вбудованим у канал датчиком температури, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за таймером.
У1н –
регулятор швидкості з електронним термостатом та зовнішнім датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за таймером.
П –
вбудований плавний регулятор швидкості та шнур живлення з електричним роз'ємом IEC C14;
Р –
кабель живлення з електричним роз'ємом IEC C14.

*модель ВК 150 є універсально сумісною з повітропроводами як Ø150мм, так і Ø160мм.

Застосування

Використовуються у припливно-витяжних системах вентиляції торгівельних, офісних та інших приміщень. Випускаються в типорозмірах 100, 125, 150, 160, 200, 250, 315 мм. Для приміщень із підвищеними вимогами до рівня шуму пропонуються малошумні варіанти (ВК...Б). Завдяки корпусу з високоякісної пластмаси, яка, на відміну від металу, не піддається корозії, вони є найкращим варіантом для встановлення у витяжних системах вентиляції приміщень з підвищеною вологістю: санвузлів, кухонь та ін.

Конструкція

Корпус вентилятора виготовлений з високоякісної та високоміцної АВС-пластмаси. Герметична монтажна коробка. Для більш зручного підключення та використання вентилятор може бути обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14 (ВК…Р).

Двигун

Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатями. Двигун має вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском.

Для деяких типорозмірів доступний двигун з більш потужними характеристиками (ВКС). Двигуни обладнані підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, безпечної роботи та низького рівня шуму, під час процесу складання кожна турбіна проходить динамічне балансування. Клас захисту двигуна — IP 44.

Регулювання швидкості

Регулювання може бути як плавним, так і ступінчастим, і здійснюється за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. До одного регулювального пристрою можуть підключатись відразу по декілька вентиляторів, за умови, що загальна потужність і робочий струм не будуть перевищувати номінальних параметрів регулятора. Моделі ВК…П обладнані вбудованим регулятором швидкості.

Монтаж

Вентилятори призначені для канального монтажу у повітропроводі відповідного діаметру у будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом. Приєднання до стіни або стелі здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів (входять до комплекту поставки) або додаткової кріпильної підставки ПВК (замовляється окремо).

Електричне підключення та встановлення повинні виконуватись згідно інструкції та електричної схеми, яка зазначена на клемній коробці.

Вентилятор з електронним модулем температури та швидкості (опція "У")

Ідеальне рішення для вентиляції приміщень, у яких необхідно контролювати температуру повітря (наприклад, для теплиць). Вентилятор з електронним модулем температури та швидкості дозволяє автоматично змінювати швидкість обертання крильчатки (витрату повітря), залежно від температури повітря у вентиляційному каналі або приміщенні.

На передній панелі електронного модуля розташовані:

 • регулятор попереднього встановлення швидкості обертання крильчатки;
 • регулятор порогу спрацьовування електричного термостата.

Існують два виконання:

 • з вбудованим у канал вентилятора датчиком температури (опція "У"/"У1");
 • з виносним датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м (опція "Ун"/"У1н"). На передню панель вентилятора винесено світлодіод індикації спрацювання термостата.
Алгоритм роботи вентилятора з електронним модулем температури та швидкості

Встановіть бажану температуру повітря (поріг спрацьовування термостата), повертаючи ручку регулювання термостата, а також мінімальну швидкість обертання (витрату повітря), повертаючи ручку регулювання швидкості. Якщо температура підвищується та перевищує встановлений поріг спрацьовування термостата, автоматика перемикає вентилятор на максимальну швидкість обертання (максимальну витрату). При зменшенні температури повітря нижче встановленого порогу спрацьовування термостата автоматика перемикає двигун вентилятора на раніше встановлену швидкість обертання. Для уникнення частого перемикання швидкостей двигуна у випадку, коли температура в каналі дорівнює встановленому температурному порогу, в алгоритм введена затримка перемикання швидкості. Існують два алгоритми затримки, які можуть бути використані в різних випадках:

 1. Затримка за датчиком температури (опція "У"): при перевищенні температури повітря на 2 °С вище встановленого порогу спрацьовування термостата, вентилятор перемикається на підвищену швидкість. Вентилятор перемикається на встановлену (знижену) швидкість після зменшення температури за межі встановленого температурного порогу. Даний алгоритм використовується для підтримки температури повітря з точністю до 2 °С. Перемикання швидкостей вентилятора відбуваються нечасто.
 2. Затримка за таймером (опція "У1"): при перевищенні температури повітря вище встановленого порогу спрацьовування термостата, вентилятор перемикається на підвищену швидкість, і одночасно включається таймер затримки на 5 хвилин. Вентилятор перемикається на встановлену (знижену) швидкість після зменшення температури за межі встановленого температурного порогу і лише після 5-хвилинного відпрацювання таймера затримки.

Даний алгоритм використовується для точної підтримки температури повітря. При цьому зміни швидкості вентилятора з опцією У1 будуть відбуватись частіше, порівняно з алгоритмом роботи вентилятора з опцією У, але тривалість роботи на одній швидкості складає не менше 5 хвилин.

Варіант застосування вентилятора ВЕНТС ВК на кухні

 

Приклад для затримки за датчиком температури:
Приклад для затримки за таймером:

Початкові умови:

 • швидкість обертання встановлена = 60 % від максимальної
 • поріг спрацьовування встановлений = 25 °С
 • температура повітря в каналі = 20 °С

Початкові умови:

 • швидкість обертання встановлена = 60 % від максимальної
 • поріг спрацьовування встановлений =25 °С
 • температура повітря в каналі = 20 °С
вентилятор працює зі швидкістю обертання крильчатки = 60 % вентилятор працює зі швидкістю обертання крильчатки = 60 %
 • температура в каналі підвищується
вентилятор працює зі швидкістю обертання крильчатки = 60 %
 • температура в каналі підвищується, досягла 25 °С і продовжує підвищуватись
 • температура в каналі досягає 27 °С
вентилятор перемикається на швидкість обертання крильчатки = 100 %
вентилятор перемикається на швидкість обертання крильчатки = 100 %, при цьому вмикається таймер затримки на 5 хвилин
 • температура в каналі починає зменшуватись
вентилятор працює зі швидкістю обертання крильчатки = 100 %
 • температура в каналі починає зменшуватись
вентилятор працює зі швидкістю обертання крильчатки = 100 %
 • температура в каналі знову складає 25 °С
вентилятор перемикається на раніше встановлену швидкість
сть обертання (= 60 %)
 • температура в каналі досягає 25 °С і продовжує зменшуватись
 
  вентилятор очікує завершення відліку таймера і після цього перемикається на раніше встановлену швидкість обертання (= 60 %). Після перемикання на встановлену швидкість (= 60 %) повторно вмикається таймер затримки на 5 хвилин.
 
 
 • температура в каналі підвищується, досягла 25 °С і продовжує підвищуватись
 
  вентилятор очікує завершення відліку таймера і після цього перемикається на швидкість обертання крильчатки =100 % (при цьому вмикається таймер затримки на 5 хвилин)
   
 

Тобто, для алгоритму із "затримкою за таймером" таймер затримки буде вмикатись при кожному перемиканні швидкості вентилятора.

 

Електронною поштою

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

support@vents.ua

Телефоном

Служба підтримки клієнтів.

0-800-501-74-80*

*дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

Через онлайн-форму

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
Надіслати
 • Метод підбору:
 • Продуктивність:
 • Тиск:
ВК 100 Б
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"205","p":"28","w":"62","e":""},"2":{"l":"191","p":"49","w":"60","e":""},"3":{"l":"111","p":"145","w":"56","e":""},"4":{"l":"46","p":"183","w":"52","e":""},"5":{"l":"0","p":"225","w":"50","e":""}}}}}
ВК 100
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"250","p":"42","w":"80","e":""},"2":{"l":"238","p":"79","w":"77","e":""},"3":{"l":"143","p":"239","w":"72","e":""},"4":{"l":"59","p":"307","w":"70","e":""},"5":{"l":"0","p":"350","w":"69","e":""}}}}}
ВК 125 Б
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"260","p":"15","w":"61","e":""},"2":{"l":"247","p":"38","w":"61","e":""},"3":{"l":"212","p":"83","w":"59","e":""},"4":{"l":"113","p":"153","w":"56","e":""},"5":{"l":"0","p":"204","w":"51","e":""}}}}}
ВК 125
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"355","p":"20","w":"78","e":""},"2":{"l":"324","p":"71","w":"77","e":""},"3":{"l":"275","p":"138","w":"75","e":""},"4":{"l":"144","p":"252","w":"76","e":""},"5":{"l":"0","p":"334","w":"65","e":""}}}}}
ВК 150
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"460","p":"28","w":"80","e":""},"2":{"l":"441.9","p":"60","w":"80","e":""},"3":{"l":"312","p":"163","w":"78","e":""},"4":{"l":"150","p":"235","w":"73","e":""},"5":{"l":"0","p":"290","w":"70","e":""}}}}}
ВК 200
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"780","p":"35","w":"102","e":""},"2":{"l":"730","p":"79","w":"106","e":""},"3":{"l":"500","p":"203.8","w":"106","e":""},"4":{"l":"291","p":"278.3","w":"99","e":""},"5":{"l":"0","p":"365","w":"88","e":""}}}}}
ВКС 200
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"930","p":"35","w":"168","e":""},"2":{"l":"836","p":"100","w":"170","e":""},"3":{"l":"568","p":"269","w":"157","e":""},"4":{"l":"347","p":"383","w":"134","e":""},"5":{"l":"0","p":"508","w":"100","e":""}}}}}
ВК 250 Б
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"865","p":"40","w":"104","e":""},"2":{"l":"614","p":"150.5","w":"108","e":""},"3":{"l":"347","p":"250.9","w":"105","e":""},"4":{"l":"0","p":"344.9","w":"92","e":""}}}}}
ВК 250
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"1080","p":"40","w":"167","e":""},"2":{"l":"1062","p":"54","w":"172","e":""},"3":{"l":"844","p":"152","w":"173","e":""},"4":{"l":"409","p":"323","w":"156","e":""},"5":{"l":"0","p":"497","w":"118","e":""}}}}}
ВК 315
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"1340","p":"30","w":"188","e":""},"2":{"l":"1029","p":"180","w":"199","e":""},"3":{"l":"637","p":"316","w":"184","e":""},"4":{"l":"0","p":"505","w":"142","e":""}}}}}
ВКС 315
 
{"power":"1","lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"1700","p":"35","w":"285","e":""},"2":{"l":"1097","p":"312","w":"310","e":""},"3":{"l":"500","p":"520","w":"295","e":""},"4":{"l":"0","p":"651","w":"235","e":""}}}}}