Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Канальні вентилятори змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО / ВЕНТС ТТ

Канальні вентилятори змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО / ВЕНТС ТТ
Канальні вентилятори змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО / ВЕНТС ТТ
 • Вентилятор ТТ із трипозиційним перемикачем швидкостей.
 • Набір для паралельного підключення ТТП.
 • Набір для послідовного підключення ТТС.
 • Із вбудованим у канал вентилятора датчиком температури (опція "У"/"У1").
 • З виносним датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м (опція "Ун"/"У1н").

Канальні вентилятори змішаного типу в пластмасовому корпусі продуктивністю до 2050 м3/год. Призначені для припливно-витяжних систем вентиляції.

Відобразити як::

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (12)

Серія    Діаметр повітропроводу, мм   Опції
ВЕНСТ ТТ ПРО
ВЕНТС ТТ
  100; 125; 150; 160; 200; 250; 315   С - двигун підвищеної потужності;
Т - регульований таймер затримки відключення, від 2 до 30 хв.;
У - регулятор швидкості з електронним термостатом та вбудованим у канал датчиком температури, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за температурою;
Ун - регулятор швидкості з електронним термостатом та зовнішнім датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за температурою;
У1 - регулятор швидкості з електронним термостатом та вбудованим у канал датчиком температури, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за таймером;
У1н - регулятор швидкості з електронним термостатом та зовнішнім датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м, обладнаний шнуром живлення з електричним роз'ємом IEC C14. Алгоритм роботи за таймером;
Р - кабель живлення з електричним роз'ємом IEC C14;
В - трипозиційний перемикач швидкості (тільки для вентиляторів серії ТТ ПРО);
П - вбудований плавний регулятор швидкості та шнур живлення з електричним роз'ємом IEC C14.
Параметри ErP  
Загальна ефективність η,(%)
Категорія вимірювань КВ
Категорія ефективності КЕ
Стадія ефективності N
Вбудований регулятор обертів ВРО
Потужність кВт
Струм A
Максимальна витрата повітря3/год)
Статичний тиск (Па)
Швидкість (об/хв-1)
Специф. коефіцієнт СК
Застосування

Вентилятори ВЕНТС ТТ та ВЕНТС ТТ ПРО поєднують у собі широкі можливості та високі характеристики осьових та відцентрових вентиляторів. Використовуються у припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму. Сумісні з повітропроводами діаметром від 100 до 315 мм. Вентилятори серій ВЕНТС ТТ та ВЕНТС ТТ ПРО є прекрасним вибором для встановлення у витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.

Конструкція

Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісного та високоміцного пластика. Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на защіпках.

Це робить обслуговування вентилятора максимально простим та зручним. Вам не потрібно розбирати та демонтувати весь вентилятор - лише витягніть центральний блок з корпусу та виконайте сервісне обслуговування. Усі моделі серій ВЕНТС ТТ та ВЕНТС ТТ ПРО можуть бути обладнані регульованим таймером з діапазоном затримки відключення вентилятора від 2 до 30 хвилин.

Особливості конструкції серії ТТ ПРО

Вхідний патрубок обладнаний колектором для плавного входу повітря у вентилятор. Завдяки конічній формі крильчатки та спеціальним чином спрофільованим лопатям, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск та продуктивність, порівняно зі звичайними осьовими вентиляторами. Дифузор, спеціально спроектована крильчатка та випрямляючий апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік таким чином, щоб забезпечити оптимальне співвідношення характеристик - висока продуктивність та збільшений тиск при низькому рівні шуму.

Двигун

У моделях серії ВЕНТС ТТ застосовуються однофазні одно- або двошвидкісні двигуни. Для деяких типорозмірів доступна версія двигуна з більш потужними характеристиками (ВЕНТС ТТ...С).

У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні двигуни з низьким енергоспоживанням. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками.Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (близько 40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4.

Регулювання швидкості

Керування двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою вбудованого перемикача (опція "В") або зовнішнього перемикача П2-1-300, а також П2-5,0 для багатошвидкісних вентиляторів (замовляються окремо).

Є можливість плавного регулювання обертів за допомогою вбудованого регулятора швидкості (опція "П"), зовнішнього симісторного або автотрансформаторного регулятора (замовляються окремо), підключивши його до клеми максимальної швидкості двигуна.

Монтаж

Вентилятори призначені для канального монтажу у повітропроводі відповідного діаметру у будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом. В одній системі можливе встановлення декількох вентиляторів:

 • паралельно (для збільшення витрати повітря);
 • послідовно (для збільшення робочого тиску).

Корпус вентилятора обладнаний плоскою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни. Для зручності
монтажу та підключення, монтажна коробка встановлюється у будь-якому положенні.

Вентилятор з електронним модулем температури та швидкості (опція «У»)

Ідеальне рішення для вентиляції приміщень, у яких необхідно контролювати температуру повітря (наприклад, для теплиць). Вентилятор з електронним модулем температури та швидкості дозволяє автоматично змінювати швидкість обертання крильчатки (витрату повітря), залежно від температури повітря у вентиляційному каналі або приміщенні.

На передній панелі електронного модуля розташовані:
– регулятор попереднього встановлення швидкості обертання крильчатки;
– регулятор порогу спрацьовування електронного термостата;
– індикатор роботи термостата.

Існують два виконання:
– із вбудованим у канал вентилятора датчиком температури (опція "У"/"У1");
– з виносним датчиком температури, закріпленим на кабелі довжиною 4 м (опція "Ун"/"У1н").

Алгоритм роботи вентилятора з електронним модулем температури та швидкості

Встановіть бажану температуру повітря (поріг спрацьовування термостата), повертаючи ручку регулювання термостата, а також мінімальну швидкість обертання (витрату повітря), повертаючи ручку регулювання швидкості. Якщо температура підвищується та перевищує встановлений поріг спрацьовування термостата, автоматика перемикає вентилятор на максимальну швидкість обертання (максимальну витрату). При зменшенні температури повітря нижче встановленого порогу спрацьовування термостата, автоматика перемикає двигун вентилятора на раніше встановлену швидкість обертання.

Для уникнення частого перемикання швидкостей двигуна у випадку, коли температура в каналі дорівнює встановленому температурному порогу, в алгоритм введена затримка перемикання швидкості. Існують два алгоритми затримки, які можуть бути використані в різних випадках:

 1. Затримка за датчиком температури (опція "У"): при перевищенні температури повітря на 2 °С вище встановленого порогу спрацьовування термостата, вентилятор перемикається на підвищену швидкість. Вентилятор перемикається на встановлену (знижену) швидкість після зменшення температури за межі встановленого температурного порогу. Даний алгоритм використовується для підтримки температури повітря з точністю до 2 °С. Перемикання швидкостей вентилятора відбуваються нечасто.
 2. Затримка за таймером (опція "У1"): при перевищенні температури повітря вище встановленого порогу спрацьовування термостата, вентилятор перемикається на підвищену швидкість, і одночасно включається таймер затримки на 5 хвилин. Вентилятор перемикається на встановлену (знижену) швидкість після зменшення температури за межі встановленого температурного порогу і лише після 5-хвилинного відпрацювання таймера затримки.

Даний алгоритм використовується для точної підтримки температури повітря. При цьому зміни швидкості вентилятора з опцією У1 будуть відбуватись частіше, порівняно з алгоритмом роботи вентилятора з опцією У, але тривалість роботи на одній швидкості складає не менше 5 хвилин.

Варіанти застосування вентиляторів ТТ

у ванній кімнаті

в офісному приміщенні

паралельна установка вентиляторів на складі для підвищення продуктивності

Електронною поштою

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

support@vents.ua

Телефоном

Служба підтримки клієнтів.

0-800-501-74-80*

*дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

Через онлайн-форму

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
Надіслати
 • Метод підбору:
 • Продуктивність:
 • Тиск:
TT PRO 100*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"130"},"2":{"l":"34.5","p":"103.8"},"3":{"l":"102.1","p":"67.3"},"4":{"l":"147.2","p":"34.5"},"5":{"l":"180","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"154"},"2":{"l":"33","p":"137.8"},"3":{"l":"79.6","p":"118.5"},"4":{"l":"128.8","p":"91"},"5":{"l":"188.8","p":"47"},"6":{"l":"245","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"159","p":"32"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"215","p":"34"}}}
TT PRO 125*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"111.7"},"2":{"l":"46.4","p":"94.3"},"3":{"l":"143","p":"67.3"},"4":{"l":"218","p":"34.5"},"5":{"l":"240","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"150"},"2":{"l":"77","p":"120"},"3":{"l":"131","p":"102"},"4":{"l":"190","p":"83"},"5":{"l":"253","p":"62"},"6":{"l":"319","p":"30"},"7":{"l":"350","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"231","p":"32"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"324","p":"35"}}}
TT PRO 150*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"196.1"},"2":{"l":"88","p":"172.9"},"3":{"l":"281","p":"110.3"},"4":{"l":"379","p":"48.7"},"5":{"l":"415","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"262.8"},"2":{"l":"105","p":"214.8"},"3":{"l":"298","p":"184.9"},"4":{"l":"439","p":"137.5"},"5":{"l":"521","p":"75.6"},"6":{"l":"565","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"378","p":"66"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"536","p":"76"}}}
TT PRO 160*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"196.1"},"2":{"l":"88","p":"172.9"},"3":{"l":"281","p":"110.3"},"4":{"l":"379","p":"48.7"},"5":{"l":"415","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"262.8"},"2":{"l":"105","p":"214.8"},"3":{"l":"298","p":"184.9"},"4":{"l":"439","p":"137.5"},"5":{"l":"521","p":"75.6"},"6":{"l":"565","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"378","p":"66"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"536","p":"76"}}}
TT PRO 200*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"280"},"2":{"l":"390","p":"187.6"},"3":{"l":"600","p":"117.7"},"4":{"l":"767","p":"34"},"5":{"l":"830","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"345.6"},"2":{"l":"284","p":"268.8"},"3":{"l":"600","p":"188.2"},"4":{"l":"950","p":"43.4"},"5":{"l":"1040","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"734","p":"70"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"910","p":"80"}}}
ТТ ПРО 250
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"359"},"2":{"l":"208","p":"284"},"3":{"l":"584","p":"167"},"4":{"l":"830","p":"81"},"5":{"l":"1110","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"502"},"2":{"l":"160","p":"441"},"3":{"l":"240","p":"412"},"4":{"l":"386","p":"368"},"5":{"l":"486","p":"341"},"6":{"l":"726","p":"276"},"7":{"l":"961","p":"200"},"8":{"l":"1200","p":"89"},"9":{"l":"1400","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"910","p":"82"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"1120","p":"155"}}}
TT PRO 315
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"460"},"2":{"l":"520","p":"297"},"3":{"l":"1054","p":"174"},"4":{"l":"1384","p":"76"},"5":{"l":"1570","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"665"},"2":{"l":"371","p":"532"},"3":{"l":"827","p":"432"},"4":{"l":"1005","p":"387"},"5":{"l":"1417","p":"261"},"6":{"l":"1583","p":"196"},"7":{"l":"1857","p":"78"},"8":{"l":"2050","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"1362","p":"114"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"1680","p":"190"}}}
ТТ 100*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"121"},"2":{"l":"35.9","p":"84"},"3":{"l":"68.1","p":"51.5"},"4":{"l":"115.5","p":"34.5"},"5":{"l":"145","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"135"},"2":{"l":"70","p":"65"},"3":{"l":"90","p":"59"},"4":{"l":"107","p":"58"},"5":{"l":"153","p":"43"},"6":{"l":"187","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"133","p":"27"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"170","p":"35"}}}
ТТ 125*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"107"},"2":{"l":"50","p":"73"},"3":{"l":"120","p":"50"},"4":{"l":"190","p":"33"},"5":{"l":"220","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"138"},"2":{"l":"50","p":"100"},"3":{"l":"100","p":"70"},"4":{"l":"150","p":"60"},"5":{"l":"200","p":"50"},"6":{"l":"280","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"209","p":"27"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"239","p":"35"}}}
ТТ 125 С*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"185"},"2":{"l":"27","p":"172"},"3":{"l":"78","p":"139"},"4":{"l":"168","p":"69"},"5":{"l":"240","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"248"},"2":{"l":"59.5","p":"212"},"3":{"l":"142","p":"158"},"4":{"l":"229","p":"92"},"5":{"l":"320","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"218","p":"35"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"271","p":"65"}}}
ТТ 150*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"207"},"2":{"l":"86","p":"151"},"3":{"l":"227","p":"107"},"4":{"l":"323","p":"62"},"5":{"l":"405","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"280"},"2":{"l":"166","p":"177"},"3":{"l":"300","p":"143"},"4":{"l":"430","p":"90"},"5":{"l":"520","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"380","p":"36"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"470","p":"75"}}}
ТТ 160*
 
{"lines":{"1":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"207"},"2":{"l":"86","p":"151"},"3":{"l":"227","p":"107"},"4":{"l":"323","p":"62"},"5":{"l":"405","p":"0"}}},"2":{"color":"#000","width":"1","style":"Solid","points":{"1":{"l":"0","p":"280"},"2":{"l":"166","p":"177"},"3":{"l":"300","p":"143"},"4":{"l":"430","p":"90"},"5":{"l":"520","p":"0"}}}},"labels":{"1":{"title":"min","color":"#000","l":"380","p":"36"},"2":{"title":"max","color":"#000","l":"470","p":"75"}}}