Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Припливні установки серії ВЕНТС ПА...В

Припливні установки серії ВЕНТС ПА...В

Компактні підвісні звукоізольовані вентиляційні установки продуктивністю до 4100 м3/год. Забезпечують приміщення свіжим відфільтрованим повітрям. Для експлуатації установок за низьких температур зовнішнього повітря встановлені водяні нагрівачі. Призначені для з'єднання з прямокутними повітропроводами номінального перерізу 400х200, 500х300, 600х350, 700х400 мм.

Відобразити як::

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (8)

Серія   Типорозмір установки   Тип нагрівача Рядність водяного нагрівача Вбудована система автоматики
ВЕНТС ПА   01; 02; 03; 04   В - водяний 2 - дворядний;
3 - трирядний;
4 - чотирирядний.
«_» - без автоматики;
LCD - вбудована автоматика з панеллю керування А13
Опис

Припливна установка ПА являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, підігрів і подачу свіжого повітря у приміщення.

Корпус

Корпус виготовлений із стальних листів з алюмоцинковим покриттям, наповнених звукоізоляцією у вигляді шару мінеральної вати товщиною 50 мм.

Фільтр

Для фільтрації припливного повітря в установці є кишеньковий фільтр зі ступенем очищення G4, опційно доступний F7.

Нагрівач

Установки ПА укомплектовані водяними нагрівачами. В залежності від необхідної потужності встановлюються дво-, три- або чотирирядові водяні нагрівачі. Водяні нагрівачі призначені для експлуатації за максимального робочого тиску 1,0 МПа (10 бар) і максимальної робочої температури теплоносія 95 °С.

Вентилятор

Установки обладнані високонапірним безкорпусним радіальним вентилятором з безпосереднім приводом від електродвигуна з зовнішнім ротором. Лопатки робочого колеса загнуті назад. Вентилятор забезпечує оптимальні робочі характеристики: витрата повітря, рівень шуму і ККД.

Монтаж

Припливна установка монтується на підлозі, підвішується до стелі за допомогою монтажного кутика з вібровставкою або кріпиться на стіні за допомогою кронштейнів. Установку можна розмістити як у допоміжних приміщеннях, так і в основних (над підвісною стелею, в нішу або відкритим способом). Усі електричні підключення здійснюються через клемну колодку, розташовану у з'єднувальній коробці. Припливні установки ПА оснащені кронштейнами для полегшення монтажу установки. Установку можна монтувати у будь-якому положенні, крім вертикального, коли потік повітря направлений вниз (ТЕНи не повинні знаходитися під вентилятором). Необхідно передбачити можливість доступу до установки для сервісного обслуговування і чищення фільтра. Конструкція агрегатів дозволяє виводити патрубки водяного нагрівача вліво чи вправо на етапі монтажу (за замовчуванням патрубки направлені вправо за ходом повітря).

Керування і автоматика

Можливі два варіанти виконання установок:

 1. Без керування, коли споживач самостійно визначає і підбирає необхідну систему автоматики.
 2. З вбудованою системою керування і автоматики, яка дозволяє регулювати продуктивність вентилятора, встановлювати температуру припливного повітря, контролювати ступінь забрудненості фільтра. Керувати установкою можна на відстані за допомогою панелі керування.
Функції керування і захисту ПА…В
 • керування за допомогою панелі керування: увімкнення/вимкнення, вибір швидкості вентилятора (3 швидкості), перемикання режимів нагрівання/охолодження (при роботі спільно з канальним охолоджувачем);
 • підтримка температури припливного повітря, заданої з панелі керування: керування циркуляційним насосом і регулюючим вентилем змішувального вузла нагрівача; вхід від реле тиску теплоносія (аварія насосу);
 • безпечний пуск/зупинка вентиляторів, прогрівання нагрівача перед пуском, контроль температури зворотного теплоносія, коли вентилятор не працює;
 • захист нагрівача від обмерзання (за датчиком температури повітря після нагрівача і за датчиком температури зворотного теплоносія);
 • керування компресорно-конденсаторним блоком (ККБ) повітроохолоджувача за даними температури у приміщенні (якщо додатково встановлюється канальний повітроохолоджувач);
 • контроль забруднення фільтра (датчик перепаду тиску);
 • керування зовнішніми повітряними заслінками з сервоприводом із зворотною пружиною;
 • зупинка системи за командою від щита пожежної сигналізації.
Аксесуари до припливних установок:
СФК
Тип Змінний фільтр G4 Змінний фільтр F7 Тип фільтра
ПА 01 В2 СФК ПА 01 В G4 СФК ПА 01 В F7 кишеньковий
ПА 01 В4
ПА 02 В2 СФК ПА 02 В G4 СФК ПА 02 В F7 кишеньковий
ПА 02 В4
ПА 03 В2 СФК ПА 03 В G4 СФК ПА 03 В F7 кишеньковий
ПА 03 В4
ПА 04 В2 СФК ПА 04 В G4 СФК ПА 04 В F7 кишеньковий
ПА 04 В3


Додаткова комплектація

Для плавного регулювання температури повітря в установках з водяним нагрівачем рекомендовано використовувати змішувальні вузли УСВК. Змішувальний вузол УСВК з триходовим регулюючим вентилем і циркуляційним насосом дозволяє плавно регулювати потужність обігріву і зводить до мінімуму загрозу замерзання рідини в нагрівачі.

На вході в систему перед установкою з боку вулиці рекомендується встановлювати повітряну заслінку з сервоприводом, щоб виключити неконтрольований перетік повітря при зупиненому вентиляторі. В системах з водяним нагрівачем необхідно становлювати заслінку зі зворотною пружиною для захисту водяного нагрівача від холодного вуличного повітря у випадку обриву живлення.

Для зниження шуму від вентиляторів, після агрегата рекомендується встановлювати канальний шумоглушник (див. СР). Для зниження вібрації в каналі до і після установки рекомендується встановити гнучкі віброгасильні вставки (див. ВВГ).

Електронною поштою

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

support@vents.ua

Телефоном

Служба підтримки клієнтів.

0-800-501-74-80*

*дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

Через онлайн-форму

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
Надіслати