Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Припливні установки серії ВЕНТС ПА...Е

Припливні установки серії ВЕНТС ПА...Е

Компактні підвісні звукоізольовані вентиляційні установки продуктивністю до 3350 м3/год. Забезпечують приміщення свіжим відфільтрованим повітрям. Для експлуатації установок за низьких температур зовнішнього повітря встановлені електронагрівачі. Призначені для з'єднання з прямокутними повітропроводами номінального перерізу 400х200, 500х300, 600х350 мм.

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (3)

 • ПА 01 Е

  ПА 01 Е

  ПА 02 Е

  ПА 02 Е

  ПА 03 Е

  ПА 03 Е

Серія   Типорозмір установки   Тип нагрівача Вбудована система автоматики
ВЕНТС ПА   01; 02; 03   Е - електричний «_» - без автоматики;
LCD - вбудована автоматика з панеллю керування А13.
Опис

Припливна установка ПА являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, підігрів і подачу свіжого повітря у приміщення.

Корпус

Корпус виготовлений із стальних листів з алюмоцинковим покриттям, наповнених звукоізоляцією у вигляді шару мінеральної вати товщиною 50 мм.

Фільтр

Для фільтрації припливного повітря в установці є кишеньковий фільтр зі ступенем очищення G4, опційно доступний F7.

Нагрівач

Установки ПА укомплектовані електричними нагрівачами.

Вентилятор

Установки обладнані високонапірним безкорпусним радіальним вентилятором з безпосереднім приводом від електродвигуна з зовнішнім ротором. Лопатки робочого колеса загнуті назад. Вентилятор забезпечує оптимальні робочі характеристики: витрата повітря, рівень шуму і ККД.

Монтаж

Припливна установка монтується на підлозі, підвішується до стелі за допомогою монтажного кутика з вібровставкою або кріпиться на стіні за допомогою кронштейнів. Установку можна розмістити як у допоміжних приміщеннях, так і в основних (над підвісною стелею, в нішу або відкритим способом). Усі електричні підключення здійснюються через клемну колодку, розташовану у з'єднувальній коробці. Припливні установки ПА оснащені кронштейнами для полегшення монтажу установки. Установку можна монтувати у будь-якому положенні, крім вертикального, коли потік повітря направлений вниз (ТЕНи не повинні знаходитися під вентилятором). Необхідно передбачити можливість доступу до установки для сервісного обслуговування і чищення фільтра.

Керування і автоматика

Можливі два варіанти виконання установок:

 1. Без керування, коли споживач самостійно визначає і підбирає необхідну систему автоматики.
 2. З вбудованою системою керування і автоматики, яка дозволяє регулювати продуктивність вентилятора, встановлювати температуру припливного повітря, контролювати ступінь забрудненості фільтра. Крім того, система автоматики забезпечує
  активний захист ТЕНів калорифера від перегріву. Керувати установкою можна на відстані за допомогою панелі керування..
Функції керування і захисту ПА…Е
 • керування за допомогою панелі керування: увімкнення/вимкнення, вибір швидкості вентилятора, перемикання режимів нагрівання/охолодження (при роботі спільно з канальним охолоджувачем);
 • підтримка необхідної температури припливного повітря, заданої з панелі керування, плавне регулювання потужності обігріву;
 • плавне частотне регулювання швидкості обертання вентилятора;
 • безпечний пуск/зупинка вентиляторів;
 • активний захист від перегрівання ТЕНів калорифера за датчиком температури, а також за сигналом від термоконтактів (два термоконтакти – на 60 °С з автоматичним перезапуском і на 90 °С з ручним перезапуском);
 • продувка ТЕНів у кінці циклу нагрівання;
 • контроль ступеня забруднення фільтра (датчик перепаду тиску);
 • керування зовнішньою повітряною заслінкою із сервоприводом;
 • вхід від пожежної сигналізації;
 • керування компресорно-конденсаторним блоком (ККБ) повітроохолоджувача, за температурою в приміщенні (при встановленні
  зовнішнього канального повітроохолоджувача).
Аксесуари до припливних установок:

Тип Змінний фільтр G4 Тип фільтра
ПА 01 Е СФ ПА/ВА 01 Е G4 касетний
ПА 02 Е СФ ПА/ВА 02 Е G4 касетний
ПА 03 Е СФ ПА/ВА 03 Е G4 касетний

Електронною поштою

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

support@vents.ua

Телефоном

Служба підтримки клієнтів.

0-800-501-74-80*

*дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

Через онлайн-форму

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
Надіслати