Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Припливні установки серії ВЕНТС МПА...В

Припливні установки серії ВЕНТС МПА...В

Звуко- і теплоізольовані вентиляційні установки продуктивністю до 6500 м3/год. Забезпечують приміщення свіжим відфільтрованим повітрям. Для експлуатації установок за низьких температур зовнішнього повітря встановлені водяні нагрівачі. Призначені для з'єднання з прямокутними повітропроводами номінального перерізу 400х200, 500х250, 500х300, 600х300, 600х350 и 800х500 мм.

Відобразити як::

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (7)

Серія   Номинальна витрата повітря, м3/год    Фазність   Тип нагрівача   Вбудована система автоматики
ВЕНТС МПА   800, 1200, 1800, 2500, 3200, 3500, 5000   1 - однофазна;
3 - трифазна
  В - водяний   «_» - без автоматики;
LCD - вбудована автоматика з панеллю керування А13
Опис

Припливна установка МПА являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, підігрів і подачу свіжого повітря у приміщення. Призначена для з'єднання з прямокутними повітропроводами номінального перерізу 400х200, 500х250, 500х300, 600х300, 600х350 та 800х500 мм.

Корпус

Корпус виготовлений зі сталі з алюмоцинковим покриттям. Всередині – тепло- і звукоізоляція з мінеральної вати товщиною 25 мм.

Фільтр

Високий ступінь очищення припливного повітря досягається за рахунок встановлення вбудованого фільтра класу G4.

Нагрівач

Для підігріву припливного повітря взимку і в міжсезоння використовується водяний (гліколієвий) нагрівач. Водяні нагрівачі призначені для експлуатації за мак- симального робочого тиску 1,0 МПа (10 бар) і максимальної робочої температури теплоносія 95 °С.

Вентилятор

Застосовується відцентровий вентилятор двостороннього всмоктування з загнутими назад лопатками і вбудованим термостатом захисту з автоматичним перезапуском. Електродвигун вентилятора і робоче колесо динамічно збалансовані в двох площинах. Кулькові підшипники кочення електродвигуна не потребують обслуговування, термін їх служби складає не менше 40000 годин.

Керування і автоматика

Можливі два варіанти виконання припливної установки:

 1. Без системи автоматики і керування, коли споживач самостійно визначає і підбирає необхідну систему автоматики.
 2. Із вбудованою системою керування і автоматики, яка дозволяє регулювати продуктивність вентилятора (3 швидкості), встановлювати температуру припливного повітря, контролювати ступінь забрудненосты. Керування за допомогою панелі керування. До стандартного комплекту установки входить провід довжиною 10 м для пульта.
Функції керування і захисту МПА...В
 • увімкнення/вимкнення електродвигуна установки;
 • регулювання швидкості обертання вентилятора (3 швидкості);
 • підтримання температури припливного повітря, керування циркуляційним насосом і регулюючим вентилем змішувального вузла
  нагрівача;
 • захист рідинного нагрівача від замерзання (за датчиком температури повітря після нагрівача і за датчиком температури зворотного теплоносія);
 • керування і контроль роботи зовнішнього циркуляційного насоса, встановленого на лінії подачі теплоносія у рідинний нагрівач (насос змішувального вузла);
 • керування компресорно-конденсаторним блоком (ККБ) повітроохолоджувача, враховуючи температуру приміщення (при додатковому встановленні канального повітроохолоджувача);
 • керування припливним вентилятором і контроль за його роботою;
 • контроль забруднення фільтра;
 • керування електроприводом зовнішнього повітряного клапана;
 • зупинка системи по команді від щита пожежної сигналізації.

Для плавного регулювання температури повітря в установках з водяним нагрівачем рекомендовано використовувати змішувальні вузли УСВК. Змішувальний вузол УСВК з триходовим регулюючим вентилем і циркуляційним насосом дозволяє найбільш плавно регулювати потужність обігріву і зводить до мінімуму загрозу замерзання рідини в нагрівачі.

Монтаж

Припливна установка монтується на підлозі, підвішується до стелі за допомогою монтажного кутика з вібровставкою або кріпиться на стіні за допомогою кронштейнів. Монтаж можна здійснювати як у допоміжних приміщеннях (балкон, комора, підвал, горище і т.д.), так і в основних, помістивши установку над підвісною стелею, в нішу або відкритим способом. Установку можна монтувати у будь-якому положенні, крім вертикального, коли потік повітря направлений вниз (ТЕНи не повинні знаходитися під вентилятором). Необхідно передбачити можливість доступу до установки для сервісного обслуговування і чищення фільтра.

Опції до установок

СФК СФ

 

Тип Змінний фільтр Тип фільтра
МПА 800 В СФ МПА 800/1200 G4 касетний
МПА 1200 В
МПА 1800 В СФ МПА 1800/2500 G4 касетний
МПА 2500 В
МПА 3200 В СФ МПА 3200/3500 G4 касетний
МПА 3500 В
МПА 5000 В СФК МПА 5000 G4 кишеньковий


Приклад організації повітрообміну в офісі

У сучасному офісі організувати припливно-витяжну вентиляцію можна за наступним прикладом. В коридорі за підвісною стелею монтується припливна установка МПА, витяжний вентилятор (який відповідає характеристикам припливної установки), припливні і витяжні магістральні повітропроводи. У приміщення кабінетів прокладаються відгалуження і встановлюються повітророзподільні пристрої. Свіже повітря забирається з вулиці через зовнішню решітку, у припливній установці повітря фільтрується, нагрівається до необхідної температури і розгалуженою системою повітропроводів потрапляє в кабінети, де постійно знаходяться люди. Забруднене повітря викидається на вулицю через зовнішню решітку за допомогою витяжного вентилятора. Таким чином, в офісі спостерігається постійна присутність свіжого повітря, відбувається контрольований повітрообмін, відсутність протягів при відкритті вікон, відсутність проникнення ззовні пилу і стороннього шуму

Варіант застосування установки ВЕНТС МПА для організації повітрообміну в офісі

Електронною поштою

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

support@vents.ua

Телефоном

Служба підтримки клієнтів.

0-800-501-74-80*

*дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

Через онлайн-форму

Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
Надіслати