Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Припливні установки серії ВЕНТС МПА...Е

Припливні установки серії ВЕНТС МПА...Е

Звуко- і теплоізольовані вентиляційні агрегати продуктивністю до 3500 м3/год. Забезпечують приміщення свіжим відфільтрованим повітрям. Для експлуатації установок за низьких температур зовнішнього повітря встановлені електронагрівачі. Призначені для з'єднання з прямокутними повітропроводами номінального перерізу 400х200, 500х250, 500х300, 600х300, 600х350 мм.

Відобразити як::

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (6)

  • МПА 800 Е1

   МПА 800 Е1

   Максимальна продуктивність - 800 м3/год.

   МПА 1200 Е3

   МПА 1200 Е3

   Максимальна продуктивність - 1200 м3/год.

   МПА 1800 Е3

   МПА 1800 Е3

   Максимальна продуктивність - 2000 м3/год.

   МПА 2500 Е3

   МПА 2500 Е3

   Максимальна продуктивність - 2500 м3/год.

   МПА 3200 Е3

   МПА 3200 Е3

   Максимальна продуктивність - 3200 м3/год.

   МПА 3500 Е3

   МПА 3500 Е3

   Максимальна продуктивність - 3500 м3/год.

  Серія   Номинальна витрата повітря, м3/год    Фазність   Тип нагрівача   Вбудована система автоматики
  ВЕНТС МПА   800, 1200, 1800, 2500, 3200, 3500   1 - однофазна;
  3 - трифазна
    Е - електричний;   «_» - без автоматики;
  LCD - вбудована автоматика з панеллю керування А8
  Опис

  Припливна установка МПА являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, підігрів і подачу свіжого повітря у приміщення. Призначена для з'єднання з прямокутними повітропроводами номінального перерізу 400х200, 500х250, 500х300, 600х300, 600х350 мм.

  Корпус

  Корпус виготовлений зі сталі з алюмоцинковим покриттям. Всередині – тепло- і звукоізоляція з мінеральної вати товщиною 25 мм.

  Фільтр

  Високий ступінь очищення припливного повітря досягається за рахунок встановлення вбудованого фільтра класу G4.

  Нагрівач

  Для підігріву припливного повітря взимку і в міжсезоння використовується електронагрівач. ТЕНи електрокалорифера оснащені додатковим оребренням, що підвищує площу поверхні теплообміну і збільшує віддачу тепла припливному повітрю.

  Вентилятор

  Застосовується відцентровий вентилятор двостороннього всмоктування з загнутими назад лопатками і вбудованим термостатом захисту з автоматичним перезапуском. Електродвигун вентилятора і робоче колесо динамічно збалансовані в двох площинах. Кулькові підшипники кочення електродвигуна не потребують обслуговування, термін їх служби складає не менше 40000 годин.

  Керування і автоматика

  Можливі два варіанти виконання припливної установки:

  1. Без системи автоматики і керування, коли споживач самостійно визначає і підбирає необхідну систему автоматики.
  2. Із вбудованою системою керування і автоматики, яка дозволяє регулювати продуктивність вентилятора (3 швидкості), встановлювати температуру припливного повітря, контролювати ступінь забрудненосты. Керування за допомогою панелі керування. До стандартного комплекту установки входить провід довжиною 10 м для пульта.
  Функції керування і захисту МПА...Е
  • дистанційне увімкнення і вимкнення установки;
  • установка за допомогою панелі керування необхідної температури повітря у приміщенні і підтримка заданої температури (керування калорифером за допомогою оптосимістора);
  • регулювання швидкості обертання вентилятора за допомогою панелі керування;
  • відпрацювання необхідних алгоритмів при увімкненні і вимкненні установки;
  • робота установки за добовим і тижневим таймером;
  • активний захист від перегрівання ТЕНів калорифера;
  • виключення роботи електрокалорифера без увімкнення вентилятора;
  • захист електрокалорифера від перегрівання (два термоконтакти – на 60 °С з автоматичним перезапуском і на 90 °С з ручним перезапуском);
  • контроль ступеня забруднення фільтра (датчик перепаду тиску);
  • керування зовнішньою повітряною заслінкою з сервоприводом;
  • вхід від пожежної сигналізації;
  • вхід від зовнішнього датчика вологості, СО2 і т.п. (нормально відкритий «сухий» контакт). Під час сигналу від датчика установка переходить на максимальну швидкість.
  Монтаж

  Припливна установка монтується на підлозі, підвішується до стелі за допомогою монтажного кутика з вібровставкою або кріпиться на стіні за допомогою кронштейнів. Монтаж можна здійснювати як у допоміжних приміщеннях (балкон, комора, підвал, горище і т.д.), так і в основних, помістивши установку над підвісною стелею, в нішу або відкритим способом. Установку можна монтувати у будь-якому положенні, крім вертикального, коли потік повітря направлений вниз (ТЕНи не повинні знаходитися під вентилятором). Необхідно передбачити можливість доступу до установки для сервісного обслуговування і чищення фільтра.

  Аксесуари до припливних установок:

  Тип Змінний фільтр Тип фільтра
  МПА 800 Е1 СФ МПА 800/1200 G4 касетний
  МПА 1200 Е3
  МПА 1800 Е3 СФ МПА 1800/2500 G4 касетний
  МПА 2500 Е3
  МПА 3200 Е3 СФ МПА 3200/3500 G4 касетний
  МПА 3500 Е3

   

  Приклад організації повітрообміну в офісі

  У сучасному офісі організувати припливно-витяжну вентиляцію можна за наступним прикладом. В коридорі за підвісною стелею монтується припливна установка МПА, витяжний вентилятор (який відповідає характеристикам припливної установки), припливні і витяжні магістральні повітропроводи. У приміщення кабінетів прокладаються відгалуження і встановлюються повітророзподільні пристрої. Свіже повітря забирається з вулиці через зовнішню решітку, у припливній установці повітря фільтрується, нагрівається до необхідної температури і розгалуженою системою повітропроводів потрапляє в кабінети, де постійно знаходяться люди. Забруднене повітря викидається на вулицю через зовнішню решітку за допомогою витяжного вентилятора. Таким чином, в офісі спостерігається постійна присутність свіжого повітря, відбувається контрольований повітрообмін, відсутність протягів при відкритті вікон, відсутність проникнення ззовні пилу і стороннього шуму.

  Варіант застосування установки ВЕНТС МПА для організації повітрообміну в офісі

  Електронною поштою

  Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

  support@vents.ua

  Телефоном

  Служба підтримки клієнтів.

  0-800-501-74-80*

  *дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

  Через онлайн-форму

  Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

  Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
  Надіслати