Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

 • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

 • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

  Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ та АОВ1

Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ та АОВ1
Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ та АОВ1
 • Вид ззаду.
 • МКП-АОВ.
 • МК-АОВ.
 • МКУ-АОВ.
 • АОВ1

Повітряний агрегат з водяним теплообмінником тепловою потужністю до 45 кВт і витратою повітря 3850 м3/год. Застосовується для організації економічного та ефективного повітряного опалення (охолодження) в різних приміщеннях.

Відобразити як::

Тип двигуна:

OK

Товарів з цієї серії (6)

  • АОВ 25

   АОВ 25

   Продуктивність - до 2200 м3/год.

   АОВ 30

   АОВ 30

   Продуктивність - до 3000 м3/год.

   АОВ 45

   АОВ 45

   Продуктивність - до 3850 м3/год.

   АОВ1 25

   АОВ1 25

   Продуктивність - до 2200 м3/год.

   АОВ1 30

   АОВ1 30

   Продуктивність - до 3000 м3/год.

   АОВ1 45

   АОВ1 45

   Продуктивність - до 3850 м3/год.

  Серія   Номінальна потужність, кВт
  ВЕНТС АОВ
  ВЕНТС АОВ1
    25; 30; 45
  Умовне позначення   Опис
  МКП-АОВ   Кутники дозволяють виконати горизонтальний монтаж агрегату з кріпленням до стелі за допомогою монтажних шпильок або ланцюгів. Цей варіант монтажу підходить в тому випадку, якщо агрегат працює для обігріву.

  МК-АОВ 25
  МК-АОВ 30
  МК-АОВ 45

    За допомогою консолей агрегат можна встановити як вертикально з кріпленням до стіни або колони, так і горизонтально з кріпленням до стелі. Горизонтальний монтаж призначено тільки для обігріву.
  МКУ-АОВ 25
  МКУ-АОВ 30
  МКУ-АОВ 45
    Універсальна консоль дає можливість кріпити агрегат до горизонтальних або вертикальних конструкцій під прямим кутом або під кутом 30° чи 45°.
  Застосування

  Призначені для нагріву (охолодження) повітря у приміщенні за допомогою водяного теплоносія і його рівномірного розподілу за допомогою вентилятора та напрямних жалюзі. Дозволяють швидко прогрівати (охолоджувати) великі приміщення за рахунок застосування в конструкції високоефективного калорифера і потужного вентилятора або організувати локальне нагрівання (охолодження) робочої зони, наприклад, у великих ангарах або виробничих цехах. Призначені для обігріву (охолодження) приміщень великого об’єму: виробничі цехи, авторемонтні майстерні, автомийки, гаражі, автосалони, склади, торгові центри, супер- і гіпермаркети, магазини, спортивні зали, конференц-зали, виставкові зали, тваринницькі та птахоферми, теплиці та інші аналогічні приміщення. Монтаж агрегатів зменшує витрати часу на установлення та інвестиційні витрати на систему опалення (охолодження) загалом.

  Конструкція

  Агрегат АОВ/ АОВ1 складається з осьового вентилятора і мідно-алюмінієвого водяного теплообмінника з ребрами, розміщених у сталевому корпусі з полімерним покриттям. Теплообмінник має виведені через бічну стінку корпусу патрубки із зовнішнім трубним різьбленням для підведення і підключення теплоносія. Призначені для експлуатації із максимальним робочим тиском 1,6 МПа (16 бар) і максимальною робочою температурою теплоносія 100 °С. Агрегат АОВ1 має спрощену конструкцію і не має піддону з патрубком для зливу конденсату.

  Мотор вентилятора

  Застосовуються асинхронні мотори із зовнішнім ротором, які мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском.

  Керування та регулювання

  Можливе плавне або ступінчасте регулювання швидкості обертання вентилятора, яке здійснюється за допомогою тиристорного або трансформаторного регулятора. Зниження швидкості обертання вентиляторів дозволяє зменшити витрату повітря та обсяг теплопередачі на опалення або охолодження.

  Для керування режимами роботи опалювального (охолоджувального) агрегату застосовується блок автоматики УВТ-1Е (купується окремо). Блок автоматики має 3 режими керування роботою агрегату АОВ/АОВ1 (зміна швидкості обертання вентилятора).

  Блок обладнаний вимикачем з індикатором роботи, гермовводами для підключення проводів і плавким запобіжником для захисту від пошкодження у випадку короткого замикання. Блок автоматики експлуатується спільно з цифровими термостатами серії ТСТ-1-300 із сенсорним дисплеєм (ТСТД-1-300 комплектується пультом ДК) або РТС-1-400 з РК-дисплеєм (РТСД-1-400 комплектується пультом ДК), які поставляються окремо. Термостат встановлюється у приміщенні, де розміщений повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат він вимірює температуру і визначає режим роботи. Для коректної роботи опалювального агрегату, термостат необхідно розміщувати в місці, де вікна, двері і радіатори опалення не справляють місцевого впливу. Для керування декількома повітряно-опалювальними (охолоджувальними) агрегатами, що працюють в одному приміщенні, можна використовувати один термостат.

  Розподіл теплого повітря в приміщенні

  Монтаж

  За допомогою кронштейнів (купуються окремо) агрегат можна встановлювати на стінах (колонах) у вертикальному положенні або на стелі (балках) в горизонтальному положенні.

  УВАГА!

  Під час монтажу агрегатів АОВ слід забезпечити вільний приплив повітря до всмоктуючого колектора вентилятора. Для цього обов’язково слід витримати мінімальну відстань від стіни або стелі до агрегатів не менше 300 мм.

  Переваги повітряного опалення (охолождення):
  • швидке досягнення заданої температури в приміщенні;
  • мала інерційність системи дозволяє застосовувати змінний тепловий режим або зональний обігрів;
  • висока теплопродуктивність;
  • капітальні витрати на систему повітряного опалення значно нижчі, ніж на аналогічну систему водяного опалення (охолодження)
  Таблиця підбору допоміжних аксесуарів:

   

  Модель Блок автоматики Цифровий термостат Монтажні аксесуари
      З сенсорним дисплеєм З РК-дисплеєм Кутники Консоль Консоль універсальна
  АОВ 25 УВТ-1Е ТСТ-1-300
  ТСТД-1-300
  РТС-1-400
  РТСД-1-400
  МКП-АОВ МК-АОВ 25 МКУ-АОВ 25
  АОВ1 25 МК-АОВ1 25 МКУ-АОВ1 25
  АОВ 30 МК-АОВ 30 МКУ-АОВ 30
  АОВ1 30 МК-АОВ 25* МКУ-АОВ 25
  АОВ 45 МК-АОВ 45 МКУ-АОВ 45
  АОВ1 45 МК-АОВ 30* МКУ-АОВ 30

  *для кріплення до агрегату АОВ1 перемички між консолями МК-АОВ не застосовуються.


  Варіант застосування охолоджувального агрегату ВЕНТС АОВ в теплиці

  Варіант застосування охолоджувального агрегату ВЕНТС АОВ в автомайстерні
  Варіант застосування опалювального агрегату ВЕНТС АОВ на складі

  Електронною поштою

  Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

  support@vents.ua

  Телефоном

  Служба підтримки клієнтів.

  0-800-501-74-80*

  *дзвінок безкоштовний з будь-якого міста України.

  Через онлайн-форму

  Надішліть повідомлення до центру підтримки користувачів.

  Використовуючи дану форму, Ви підтверджуєте, що прочитали розділ "Умови використання сайту" та повністю з ним погоджуєтесь.
  Надіслати